Groep |
Naam |
Assistent / ondersteuning |
|
---|---|---|---|
1A |
Geraima Ellis |
Onas: Luthvienne Peternella Martines gr 1 |
|
1B |
Irlaica Martinus- Valentijn |
|
|
|
|
|
|
2A |
Elaine Trinidad-de Jongh/ Kathleen Thielman-Winklaar |
Onas: Lilimar Valencia gr 2 |
|
2B |
Elaine Trinidad de Jongh/ Joshantie Emerenciana |
Jan 2024 start Ketty met de 0-groep |
|
|
|
|
|
3A |
Rocheline de la Paz |
|
|
3B |
Carolina Hart-Angila |
Onas: Osmarlyne Marchena gr 3 |
|
SG-onderbouw |
Odette Cicilia-Wanner |
|
|
|
|
|
|
4A |
Monique van Arneman |
|
|
4B |
Osmee Cristina |
Onas: Kayla Rosaria gr 4 |
|
|
|
|
|
5A |
Gerlinda Evans-Soliana |
Onas: Clarisa Cicilia gr 5 |
|
5B |
Sjurna Liendo-Gonzales |
Dories start met de groep |
|
|
|
|
|
6A |
Asha Salamin-Sanches |
Onas: Gereliandra Keller gr 6 |
|
6B |
Anneke Eijsvogels |
|
|
SG bovenbouw |
Salmarelis Anthony |
|
|
|
|
|
|
7A |
Bas van Ballengooijen |
Onas: Saynira Winklaar gr 7 |
|
7B |
Roslyn Josepha |
|
|
|
|
|
|
8A |
Aimee Janga |
|
|
8B |
Sudeska Thodé |
Onas: Semanthiah Silie-Dijkhoff gr 8 |
|
Bovenschoolste trekker |
Abe J.J. Simao |
|
|
RT-er |
Dories Spong-Zaalman |
Taal Sanne doet RT 2 dagen 1 periode |
|
RT-er |
Sonia Janga/RT |
Rekenen |
|
|
|
|
|
Begeleider |
Danuta Emerenciana- de Jong |
Reken- taalcoordinator |
|
Sportleider |
Rendelon Martina |
|
|
Sportleider |
Joseph Mendoza Colmenares |
|
|
Ib-er |
Cariela Rodriguez-Janga |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Administratie |
Angy Marsera-Laya |
Financieel medewerker |
|
Handyman |
Sigfried Bentura |
|
|
Handyman |
Karel Rosario |
|
|
Concierge/ Kok |
Lillian Bennett |
|
|
Schoonmaaksters |
Maritza Montero |
Groep 5 en 6 |
|
|
Lillian Cabrera |
Groep 4 en ITK |
|
|
Mavis Pietersz |
Groep 7 en 8 en SG B |
|
|
Belinda de Palm |
Groep 3 SG- O |
|
|
Adriana Valdez Payano |
Groep 1 en 2 |
|
|
|
|
|
IKC pedagogisch medewerkster |
Joënny Molina /Hashanty Pietersz Sandra Pereira |
Groep 1 en 2 Joënny doet ook administratie |
|
|
Sheritsa Josephia |
Groep 3 |
|
|
Sheritee Felicia |
Groep 4 |
|
|
Joanne Philips |
Groep 5 |
|
|
Mary-Chiantely Nicolaas |
Groep 6 |
|
|
T’Meeka de Jongh/Aysheline Cado |
Groep 7/8 |
|
Adjunct- directeur |
Juffr Juraima Josefa- Bernabela |
Part-time manager NSO |
|
Directeur |
Juffr Carinne Thielman-Marchena |
|